екологічний форум - GreenHome
Логін:    Пароль:      Запам'ятати мене з цього комп'ютера    
Програми для перегляду електронних книг

Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Зелена бібліотека
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 24, 2007 1:39 pm    Тема повідомлення: Програми для перегляду електронних книг Відповісти цитуючи

Набір сучасного книгомана Smile

ICEBookReader
Універсальна програма, створює свою базу (бібліотеку) в ice-архіві.
Можливе сортування книжок в середені програми за категоріями.
Автоскрол, скіни, озвучення книжок (конвертація тексту в MP3) мовним синтезатор…
Відкриває HTML, DOC, RTF, TXT...
Freeware
http://www.ice-graphics.com/ICEReader/IndexR.html

PdfReader
Швидкий проглядач PDF–файлів.
Freeware
http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/

WinDjView
Проглядач DJVU–файлів.
Freeware
http://windjview.sourceforge.net/ru/

7zip
Архіватор, відкриває rar, zip, tar, gzip, bzip2, 7z.
Freeware
http://www.7-zip.org/

Останній раз внесено зміни: Evgen (неділя лютого 28, 2010 8:14 am), редаговано 4 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Iren
Користувач

ПовідомленняНаписане: середа березня 05, 2008 5:54 pm    Тема повідомлення: Re: Програми для перегляду електронних книг Відповісти цитуючи

Привіт. Пробувала собі встановити Ісе-бук, але нічого не вийшло, як тільки хочу запустити програму, то вона наново встановлюється, що я роблю не так? Question Буду дуже вдячна за відповідь!!! Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: четвер березня 06, 2008 9:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

1. Якщо встановлення програми пройшло успішно, вона перший раз сама автоматично запускається. Чи так було у Вас?

2. Можливо Ви запускаєте не встановлену версію програми, а її інсталятор (установщик)?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Iren
Користувач

ПовідомленняНаписане: четвер березня 06, 2008 12:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Evgen написав:
1. Якщо встановлення програми пройшло успішно, вона перший раз сама автоматично запускається. Чи так було у Вас?

2. Можливо Ви запускаєте не встановлену версію програми, а її інсталятор (установщик)?

Скоріш за все, другий варіант правильний, просто я не бачу, де вона встановилась, серед списку програм її немає, але Ви праві, вона дійсно спочатку сама автоматично запускається,потім я її закриваю і вже її ніде, не знаходжу і запускаю ярлик із запуском і вона наново встановлюється....Я погано в цьому шарю Crying or Very sad
Догори
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: четвер березня 06, 2008 4:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Iren написав:
...просто я не бачу, де вона встановилась, серед списку програм її немає...

У мене після встановлення програму можна знайти за адресою:

Пуск/Програми/ICE Book Reader Professional Russian/ICE Book Reader Professional Russian

Чи у Вас так само?
Якщо так, то саму іконку можете скопіювати на робочій стіл.
Догори
Iren
Користувач

ПовідомленняНаписане: четвер березня 06, 2008 4:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Evgen написав:
Iren написав:
...просто я не бачу, де вона встановилась, серед списку програм її немає...

У мене після встановлення програму можна знайти за адресою:

Пуск/Програми/ICE Book Reader Professional Russian/ICE Book Reader Professional Russian

Чи у Вас так само?
Якщо так, то саму іконку можете скопіювати на робочій стіл.

О, дякую! Вже все гаразд, знайшла програму і ярлик створила, з Вашою допомогою.
Догори
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 07, 2008 3:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чудово. Програма хороша, з часом Ви це побачите.
Я всі свої нові книжки каталогізую в цій програмі, а вона веде облік коли, якого автора, який твір я читав, не дочитав, на якому місці зупинився і т.п.
Догори
kolia
Користувач

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 11, 2008 4:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

вже давненько встановив собі - місяців 6 назад, але так і досі не знайшов час розібратись з нею Smile мабуть зручна штука має бути)))
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Зелена бібліотека Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

©2007-2016 Український екологічний форум
Партнери форуму: Плодовые деревья и Художественная ковка