екологічний форум - GreenHome
Логін:    Пароль:      Запам'ятати мене з цього комп'ютера    
Розмарин (Rosmarinus)

Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Рослинний світ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
rat
Користувач

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 17, 2008 5:39 am    Тема повідомлення: Розмарин (Rosmarinus) Відповісти цитуючи

Ось цьому кущику розмаріну вже рік, як він живу у мене. Прошлою весною був висаджений на дачі, за літо він розросся майже у двічі, на жаль в мене немае фото того часу. Поки в ближчих планах весною вісадити знов на свіжому воздусі і розгоняти далі основну частину, а праву гілку прикопаю і буду формувати щось в стилі повалене дерево.

Щось я поки не можу розібратися з фото, але питаюсь Sad Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 17, 2008 10:49 pm    Тема повідомлення: Заочно поради давати важко, але загалом, якщо із корінням та Відповісти цитуючи

Розмарин – чудовий. Одне задоволення споглядати на таку красу Smile .

Останній раз внесено зміни: Evgen (неділя серпня 08, 2010 11:13 am), редаговано 2 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ruslancom.ua
Активний користувач

ПовідомленняНаписане: субота березня 01, 2008 9:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже красивий розмаринчик.
Догори
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 04, 2008 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Rat, а чи вже квітнув Ваш розмарин?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
rat
Користувач

ПовідомленняНаписане: неділя березня 09, 2008 3:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Evgen написав:
Rat, а чи вже квітнув Ваш розмарин?

Ще ні, але сподіваюсь що буде, а поки що всі зусилля направляю на формування.
Догори
~koma~
Користувач

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 06, 2010 7:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Таке питання: у мене на кущі розмарину з'являється дуже багато пожовтілого листя яке поступово висихає або листя просто починає сохнути з краєчку, при цьому ріст куща майже зупинився. В той час як два кущика, які я прикорінив від цього куща і пересадив десь місяць тому(коли ці проблеми в основного куща вже були) ростуть досить швидко. Що це може бути?
Догори
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 08, 2010 11:11 am    Тема повідомлення: Розмарин Відповісти цитуючи

Заочно поради давати важко, але загалом, якщо із корінням та вологістю грунту усе гаразд і останнім часом не проводились підживлення мінеральними добривами, або хімічними пестицидами, то скоріш за все ураження розмарину грибковими або бактеріальними хворобами. Про збудників хвороб розмарину не знаю, але думаю що 1% бордоська суміш має допомогти.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Рослинний світ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

©2007-2016 Український екологічний форум
Партнери форуму: Плодовые деревья и Художественная ковка