екологічний форум - GreenHome
Логін:    Пароль:      Запам'ятати мене з цього комп'ютера    
Увага! Конкурс.

Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Плодові та овочеві культури
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 21, 2009 5:16 pm    Тема повідомлення: Увага! Конкурс. Відповісти цитуючи

Оголошується конкурс на краще фото.

До участі приймаються фото садової тематики на яких зображено плодові дерева, збір плодів або їх переробка, зберігання і т.п. Кількість фото від одного учасника не обмежена.
Переможця буде обрано за результатами вільного голосування. Приз – мультимедійна енциклопедія «Комнатные растения» видавництва MediaArt multimedia.
Свої фото, або посилання на них можете розміщувати в цій темі, або надсилайте мені (не забудьте вказати своє ім’я).
Голосування стартує 31 грудня и триватиме до 14 січня. Розміщувати фотоматеріали можна вже зараз. Долучатись до конкурсу можна протягом усього періоду голосування. Підбиття підсумків та оголошення переможця – 14 січня.

Останній раз внесено зміни: Evgen (четвер січня 14, 2010 2:49 pm), редаговано 4 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Ivanka
Користувач

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 01, 2010 10:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мій весняний врожай. Рання редька та рання суниця. Врожай збирали в травні.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Цитрус
Активний користувач

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 01, 2010 11:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зібрав все, що було. Вийшов справжній натюрморт. Very Happy

Догори
Хома Ґрінкіна
Головний редактор

ПовідомленняНаписане: неділя січня 03, 2010 2:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Розсада томатів. Насіння висівали дуже рано, тому довелось досвічувати. Для цього батько спорудив конструкцію із штучним світом.

Догори
kaktusa
Профі

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 12, 2010 9:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Солодка" робота:

Моя яблунька:

Хвороби плодових:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2010 2:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Результати голосування:

Іванка - 33,3%
Цитрус – 16,6%
Хома Ґрінкіна - 25%
Kaktusa - 25%

За результатом голосування переможцем стає – Ivanka.
Також подарунок отримує Kaktusa за цікавий та оригінальний матеріал.
Прохання надіслати мені ваші поштові адреси за якими будуть надіслані подарунки.

Найближчим часом має старувати ще один конкурс садової тематики. Слідкуйте за новинами сайту - http://flora.greenhome.com.ua
Догори
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2010 3:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нажаль, я не зміг вчасно викласти фото ще одного учасника. Олено, прошу мене вибачити. Надішліть мені Вашу поштову адресу – я надішлю компенсаційний подарунок.

Фото від Олени (Елены).

Догори
Evgen
Профі

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2010 3:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наступний конкурс буде більш тривалим. Голосування триватиме не менше 30 днів. За потреби термін проведення голосування може бути подовжений.
Догори
Jashy
Активний користувач

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2010 7:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хотілося б висловити свої враження з приводу деяких фото. Smile У якій темі це можна зробити? Ну, напишу тут, а модератор вже розбереться.

Отже,
у Олени хочу спитати, що це за різдвяне диво у неї заплодило? І чи багато ще плодиків на ньому. А плоди чудові ( не зважаючи на якість фото , виглядають дуже петитно Very Happy )

kaktusa, Ви мене вразили своєю суничкою ( або, радше, суницищею Very Happy ). Просто закриваю очі, і бачу її. Чудове фото. І питання, скільки ви зібрали такої краси зі своєї грядки? ( хоча б приблизно). Просто, хочу висадити суничку, але не знаю якого розміру робити грядку, буду відштовхуватися від кілограм Very Happy
Догори
kaktusa
Профі

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 15, 2010 12:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Власне суниці виглядають ось так:

А на конкурсному фото були полуниці. На ділянці, що була на фото, при гарних погодних умовах і щорічному підживленні органікою (перегноєм) кожного дня збирала два літри полуниць. І так протягом 3-4 тижнів.
Догори
nikolina
Користувач

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 15, 2010 7:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всем привет. Jashy, что это за Рождественское чудо? - это лимон. На нем 3 плода. Хотя сегодня один дозрел и отпал. Так что приглашаю всех пить чай с лимоном Laughing . Лимоны тонкокорые и ОЧЕНЬ кислые.
(Извиняюсь за качество фотографии - фотографировали телефоном)
Догори
Jashy
Активний користувач

ПовідомленняНаписане: неділя січня 17, 2010 5:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

nikolina, супер! Свої лимони, без хіміїї- це просто чудово, і набагато корисніше ніж покупні. Поздоровляю Very Happy А який у Вас сорт лимону? і скільки йому років?

kaktusa, ага...я просто не спец в сунично-полуничних питаннях, намагалась розібратися у відмінностях. Треба ще попрацювати Smile Ну, мене і врожаї Ваші вразили. А Ваші грядки суто полуничні, чи на них вирощуєте петрушку, часник задля покращення врожаю (відлякування шкідників, зміцнення полуниць, тощо)?
Догори
kaktusa
Профі

ПовідомленняНаписане: неділя січня 17, 2010 9:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще крім полуниць є хопта (бур'яни), інколи садимо між рядками айстри (для краси), а так більше нічого. Можна чорнобривці посадити вони відлякують шкідників. Догляд простий: сапати, сапати, сапати, а також перегній осінню. Цій ділянці полуниці уже більше 10 років, роки два тому заклали нову. Для нової ділянки купили саджанці у нашому селі, тоді точно перевірено, що сорт урожайний для грунтово-кліматичних умов місцевості.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Плодові та овочеві культури Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

©2007-2016 Український екологічний форум
Партнери форуму: Плодовые деревья и Художественная ковка