екологічний форум - GreenHome
Логін:    Пароль:      Запам'ятати мене з цього комп'ютера    
Екодім. Енергозберігаючий дім. Світовий досвід
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4

Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Енергозбереження. Екологія житла
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Володимир
Користувач

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 21, 2011 8:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А в Україні таких будинків ще нема?!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
prubylecj
Користувач

ПовідомленняНаписане: середа грудня 28, 2011 11:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У вас представлені закордонні проекти пасивних будинків, для втілення яких необхідне залучення значних коштів, середній громадянин України не зможе дозволити собі такої роскоші. А на лояльність з боку нашої влади чекати марно. Потрібно виходити з реалій сьогодення в нашій країні, нам необхідні дешеві технології з природніх матеріалів. Я такі знайшов в книзі "Енергоощадні котеджі", львіського спеціаліста з енергоощадності Юрія Дудикевича. Раджу Вам ознайомитися з цією книгою і описати на Вашому сайті подані в ній технології. В цій книзі описана технологія будівництва будинку яка притримується принципів екологічності, енергоощданості шляхом засвоєння сонячної енергії, та доступності житла. За розрахунками пана Юрія його будинок без газу вартуватиме 350 доларів за м2. Дайте людям інформацію яку вони зможуть реально використати в своєму житті.
Догори
Хома Ґрінкіна
Головний редактор

ПовідомленняНаписане: четвер березня 08, 2012 8:05 am    Тема повідомлення: Екодім. Енергозберігаючий дім Відповісти цитуючи

2 Володимир, є різні енергозберігаючі будинки. Залежить від рівня обізнаності і майстерності архітектора і платоспроможності замовника. Я обов'язково напишу про українстький досвід у будуванні енергозберігаючого житла.

2 prubylecj, Дякую, дякую, дякув Вам!:О)) Обов'язково ознайомлюсь із книгою і розкажу про те людям. В мене до Вас є прохання: якщо Ви натрапите на подібну інформацію іще, будь-ласка, дайте мені знати. Я буду Вам дуже вдячна:О)
Догори
1stearthshipukraine
Користувач

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2012 7:19 pm    Тема повідомлення: 1st EarthShip Ukraine 1й в Україні Радикально Автономний буд Відповісти цитуючи

Створено веб-сайт (бета версія) проекту Першого в Україні Радикально Автономного екологічного будинку (тобто повністю на сонячній тепловій енергії, власні очисні споруди, и т.д і відповідно, цілком незалежного від цін на енергоносії газ вугілля, ЖЕКів тощо).

Запрошую всіх зацікавлених долучатися до проекту
https://sites.google.com/site/1stearthshipukraine/

сама філософія підходу до життя надихає на замислення про справжні життєві цінності і розуміння- що є справжнім, а що штучно нав'язаним (тобто навіщо платити за гарячу і доходну воду, опалення і охолодження, каналізацію, якщо природа надає це все для всіх безкоштовно?
що мі споживаємо, навіщо і за яку ціну для природи
чим ми харчуємось і як можна робити ці "звичайні" речі по іншому.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Vrayt
Користувач

ПовідомленняНаписане: середа березня 30, 2016 5:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Використання лед ламп знижує енергоспоживання
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Енергозбереження. Екологія житла Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

©2007-2016 Український екологічний форум
Партнери форуму: Плодовые деревья и Художественная ковка