екологічний форум - GreenHome
Логін:    Пароль:      Запам'ятати мене з цього комп'ютера    
Екологічна інтернет-крамниця Еколюб

Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Зелена дошка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: середа червня 09, 2010 7:46 pm    Тема повідомлення: Екологічна інтернет-крамниця Еколюб Відповісти цитуючи

Відкрилась екологічна інтернет-крамниця Еколюб.
Адреса магазину www.ecolub.com.ua

Крамниця задовільняє смаки:
• любителів екологї;
• людей, що переживають за своє здоров’я, здоров’я дітей та близьких;
• алергиків;
• любителів тварин.

Наші товари чудово підходять для догляду за найменшими дітками!!
Не викликають алергії!

Вам нічого не потрібно робити, а просто користуватись нашими товарами: вони не шкодять здоров'ю, а навпаки допомагають природі відновити баланс!

Еколюб - крамниця з етичним ставленням та любов'ю до тварин.
У нас Ви знайдете лише ті товари, які НЕ тестуються на тваринах.
Ми пересвідчуємось у кожного виробника, що таких тестувань під час виробництва чи сертифікації не відбувається.
Якщо Ви за етичне ставлення до тварин - Вам до нас!

Допомогти тваринам для Вас не займе ні часу, ні грошей. Крамниця Еколюб за рахунок власного прибутку перераховуватиме щомісяця 2% від загальних продажів на потреби Громадської організації "Молодіжна Ліга Захисту Тварин".
Звітність про використання коштів та додаткову інформацію про Молодіжну Лігу Захисту Тварин Ви можете знайти на їхньому сайті dogicat.org.

Крамниця Еколюб лише відкрилася. Асортимент екологічних товарів буде розширюватись кожного місяця!

Будемо чекати на ваші замовлення !!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: неділя червня 13, 2010 9:17 pm    Тема повідомлення: органічні засоби, мило ручної роботи Відповісти цитуючи

У нас в продажу є чудові органічні засоби для прибирання вдома, дія яких заснована на очищенні повітря та поверхонь мікроорганізмами!
Це миючі пробіотики - останні досягнення з органічного прибирання!

Також в нас є мило ручної роботи, без синтетичних добавок, без фарбників та тваринних жирів, але має натуральні масла, ефірні олії, та настійки лікувальних рослин.
Ці мила ручної роботи не викликають алергії - і чудово підійдуть тим, хто має проблеми зі шкірою, хто дбає про свою шкіру та здоров'я загалом. :ad:

Супер яскраве мило ручної роботи, побарбоване за допомогою рослинних фарбників!

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: четвер червня 24, 2010 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У нас в продажу з'явився асортимент марки Фрош!
Догори
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 29, 2010 9:44 pm    Тема повідомлення: органічні засоби Відповісти цитуючи

У нас з'явились органічні засоби, які засновані на дії вірусів-вбивць бактерій та інфекцій, при цьому не завдають шкоди корисній флорі, а також пробіотиків, що є їжею для корисної флори.

Це настільки цікаві і унікальні продукти, за допомогою наукових відкриттів - маємо змогу користуватись силою природи!

Є засоби для тіла
Більшість дезодорантів, які знаходяться на ринку - містять алюміній.
За дослідженнями науковців - у жінок, що страждали раком молочних залоз, був підвищений рівень алюмінію. Немає прямого підтвердження наслідків підвищеного складу алюмінію, але такі дані наштовхують на висновки.
Потовиділення - це охолоджуюча функція організму.
Головне - це не виділення поту, а неприємний запах, оскільки розмножуються бактерії.
Цей засіб не дає розмножуватись бактеріям, внаслідок чого відсутній запах поту.
Крім того, ми часто торкаємось руками до підборіддя, що викликає прищики і запалення на підборідді.
Цей гель-спрей чудово допамає позбавитись всіляких запалень на шкірі обличчя, тіла.
Також допомає при дисбактеріозах в інтимних місцях.

для рук
після відвідання громадських місць, рахування грошей

для ніг

для ротової порожнини!

Для ротової порожнини є органічний засіб універсального плану, а також спеціального догляду для тих, хто носить брекети, ортопедичні конструкції, імплантанти і т.д.

Також, скоро будуть органічні засоби для догляду за ротовою порожниною для тих, хто курить!

Вся інформація щодо цих органічні засобів знаходиться в розділі "Гігієна тіла", а також дещо про бактеріофаги можна прочитати в розділі Екоtalks.

Сподіваюсь, що вам сподобаються ці органічні засоби!

Змінено: ecolub (вівторок серпня 10, 2010 9:15 pm)
Догори
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 12, 2010 3:48 pm    Тема повідомлення: мила ручної роботи Відповісти цитуючи

Нарешті, з*явились пасти російської марки СПЛАТ.
Ця компанія свідомо не тестує свою продукцію на тваринах і прийняла програму "Этичное и экологичное производство", і передбачає також мінімум викидів в атмосферу при виробництві паст.
Особливо я б хотіла наголосити про відбілюючий ефект цієї пасти. Зубки білосніжні.
Інші відбілюючі мені так не допомагали.
В крамниці представлені лише ті, які не містять лаурилсульфат натрію.
Думаю, вас також зацікавлять пінки, які замінюють пасти по догляду за зубками.
Це чудовий спосіб посеред дня почистити зуби в дорозі, без щітки та води, чистити зубки діткам, особливо тим, хто не любить це робити :bq: .

Також є багато нових мил ручної роботи. Деякі:
Шоколад

і Липа з натуральною мочалкою люфою всередині

Таке мило ручної роботи може бути приємним знаком уваги :cp:

Крім того є натуральна!!! морська сіль з різними корисними добавками: кропива, череда, чистотіл, алоє, женьшень, евкаліпт, водорослі. Кожен знайде те, що сподобається.

До того є бомбочки для ванн, молочко для ванн - прийом ванни з ними - це не лише гігієнічна процедура, а насолода процесом :cj:

Ще з*явились йогурти для тіла - виробництво Латвія.

І не можу похвалитись біопакетами для сміття!!!
Я дуже рада, що нарешті, є такий продукт на українському ринку!!
Цей пакет виробляє український виробник, розкладається він за 3 роки (тоді як звичайний пакет за 100 років) - і має абсолютно нормальну прийнятну ціну!
Догори
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2010 9:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

За даними незалежної Наукової Косметологічної Спільноти Живая Косметика Сибири - один з виробників, що займає одне з найперших місць по мінімальній хімізації косметики. Косметическая экология
Жива косметика Сибіру - це креми для обличчя, повік, бальзам для губ, для тіла, рук, ніг, замоби для зняття декоративної косметики.
До складу кремів не входять синтетичні консерванти.
Креми консервують лише за допомогою мінімальної кількості натуральних консервантів, тому креми зберігаються в холодильнику.

Креми, які зараз активно рекламуються, насправді витрачають лише 10% на виробництво товару, 20% бюджету на гарне пакування і 70% на рекламу. Висновки про якість цієї продукції робіть самі.

Наразі в еко-крамниці Еколюб Ви можете знайти продукцію Науково-Виробничого Об'єднання "Жива косметика Сибіру"!!!

Догори
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 07, 2010 9:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу похвалитись Smile
Виставила в крамниці нові дезодоранти українського виробництва.
Мені дуже подобається якість!!! Exclamation
Дія заснована на водному розчині неорганічних гідроокссолей та ефірних маслах.

В інструкції вказано, що потрібно використовувати 2-3 рази в день.
Я користуюсь раз в день - і запаху немає взагалі!
Є одна особливість по ефірним маслам - відразу коли бризнула жіночий дезодорант - пахне як чоловічий одеколон, але буквально через хвилину аромат зникає зовсім. Так що не дивуйтесь.

Вартість такого дезодоранту 40 грн.

Також у них є засоби для інтимної гігієни, які мають протимікробну дію, запобігають сечостатевим захворюванням та допомагають у лікуванні. А про деякі виробник стверджує про контрацептивну дію, але я поки не готова проекспериментувати з цією дією Laughing

Зважаючи на якість дезодоранту, я думаю, що дієві.

Також в цього ж виробника є гігієнічна рідина Віват, яку можна застосовувати при алергічних висипаннях, укусах комах, лікуванні ЛОР захворювань, а також шкірних захворювань.

Всі засоби цього виробника Ви можете переглянути на сторінці http://ecolub.com.ua/index.php?manufacturers_id=24
Догори
PanD
Користувач

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 11, 2010 10:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ecolub написав:
У нас в продажу з'явився асортимент марки Фрош!

Продукція тм " Frocsh" не є органічною, а Еко френдлі
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ecolub
Користувач

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2010 11:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, ви праві, а в реченні про марку Фрош було слово органічний?
На майбутнє ми навіть не робимо закупок засобів марки Фрош, що містять аніонні ПАРи.

А наразі хочу поділитись новинками крамниці:

1. з*явились Мильні горіхи

Їх можна застосовувати для прання, з них можна робити рідину для миття посуду, овочів, дитячих іграшок, підлоги.
Цією ж рідиною можна митись, мити волосся, мити звіряток.
Крім того!!!!! Мильний розчин з горіхів має інсектицидну дію. Сапоніни, які містяться в горішках - ядовиті для вошей, бліх, кліщів та комарів.
Це абсолютна органіка, ростуть горішки в Індії, дозрівають, і їх зривають в стиглому вигляді з кущів.

2. з*явилась органічна лінія догляду за волоссям BirchSPA

В лінії є шампунь, кондиціонер та незмивна маска для волосся.
Лінія заснована на березовому соці та екстракті берести, що має лікувальну та стимулюючу дію на шкіру голови, волосяні луковиці та на саме волосся.

3. з*явились фітомаски на лікувальній Сакській грязі за демократичними цінами!
Сакська грязь має в два рази більшу ефективність, ніж грязі Мертвого моря!!

4. з*явилась у продажу нова дитяча серія BabyBorn, яка не містить парабенів, фарбників, сульфатів, не викликає сліз. Аналогічна марка на ринку Веледа, але українська лінія має набагато нижчу ціну!!!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Український екологічний форум -> Зелена дошка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

©2007-2016 Український екологічний форум
Партнери форуму: Плодовые деревья и Художественная ковка